Плитка для підлоги:
- сходинки
- матеріал - клінкер
- Клас стирання: PEI 3
- Клас антиковзкості: R10
- Морозостійка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Paradyz |
| Страна производитель | Польша |
| Вид плитки | Клинкерная |
| Высота | 330 мм |
| Износостойкость плитки | Группа PEI-3 |
| Тип использования | Универсальный |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Элемент ступени | Ступень |
Информация для заказа
- Цена: 1 086 ₴


