У сантехніці від італійської компанії Devit вдало поєднується все, що необхідно найвибагливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність та функціональність. Вироби Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій та використовують досягнення інноваційних технологій.
Підтримувати порядок у санвузлі, укомплектованому санфаянсом Devit, легко та просто. Універсальне брудовідштовхувальне покриття Extra Clean перетворює догляд за виробами Devit в чисте задоволення.
Завдяки інноваційній технології обробки поверхні в процесі глазурування, вода на поверхні виробу збирається в краплі, які, подібно до ранкової роси, скочуються вниз, не залишаючи бруду і вапняного нальоту. Якщо забруднення все ж таки залишилося, поверхня Extra Clean набагато легша, ніж звичайна кераміка, піддається очищенню. Навіть вапняний наліт видаляється без застосування агресивних засобів для чищення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Devit |
| Страна производитель | Италия |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | Накладная |
| Форма умывальника | Овальная |
| Количество отверстий под смеситель | Одно |
| Расположение отверстия под смеситель | По центру |
| Отверстие под перелив | Да |
| Гарантийный срок | 300 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 575 мм |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 495 мм |
- Цена: 3 839 ₴


