Раковина Geberit iCon 90 см отвір для змішувача перелив санфарфор білий
Група Geberit , що здійснює свою діяльність по всьому світу, є європейським лідером на ринку сантехнічних виробів. Будучи інтегрованим концерном, Geberit має потужне місцеве присутність у багатьох країнах Європи, що дозволяє компанії пропонувати унікальні переваги як в області сантехніки, так і в області кераміки і меблів для ванної кімнати. Монтажні елементи Geberit відрізняються надійністю і практичністю, на них дійсно можна покластися.
Геометричний дизайн, чіткі обриси, і при цьому велика гнучкість: саме так можна коротко описати колекцію для ваннихкімнат Geberit iCon . Широка лінійка керамічних виробів і меблів для ванних кімнат відрізняється максимальною гнучкістю дизайну і вражаючим різноманіттям.
Переваги Geberit iCon
- Тонко закруглена внутрішня чаша умивальників контрастує з суворою зовнішньої геометрією
- Різноманіття кераміки, меблів для ванної та дзеркал з підсвічуванням можуть поєднуватися в різних комбінаціях
- Більше гігієнічності з безободковой технологією унітазу Geberit Rimfree®
- Рішення для зберігання надають широкі можливості для комбінування.
- Функціональні місця зберігання в дзеркальних шафах і на полицях
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Geberit |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | Подвесная |
| Форма умывальника | Прямоугольная |
| Количество отверстий под смеситель | Одно |
| Расположение отверстия под смеситель | По центру |
| Отверстие под перелив | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 485 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 687 ₴
