Група компаній Geberit є європейським лідером у сфері санітарно-гігієнічних виробів. Geberit має потужну місцеву присутність у більшості країн Європи, і тому може запропонувати унікальну додану вартість як в галузі сантехніки, так і в галузі керамічних виробів для ванних кімнат.
Виробничі потужності охоплюють 26 заводів-виробників, чотири із яких розташовані за океаном. Штаб-квартира концерну розміщуються в Рапперсвіль-Йона (Швейцарія). Компанія Geberit, що налічує понад 12 000 співробітників у близько 50 країнах світу, досягла 2022 року обороту в розмірі 3,4 мільярда швейцарських франків. Акції Geberit котируються на швейцарській біржі SIX Swiss Exchange і з 2012 року є компонентом швейцарського індексу фондового ринку (Swiss Market Index).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Geberit |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | На столешницу |
| Форма умывальника | Прямоугольная |
| Количество отверстий под смеситель | Два |
| Расположение отверстия под смеситель | По центру |
| Отверстие под перелив | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 165 мм |
| Длина | 480 мм |
- Цена: 20 688 ₴






