
Унітаз підвісний SIMAS Baden Baden BB 18 з кришкою soft-close BB18-F87(85)-BB004TM Tella matt
26 680 ₴
- В наличии
- Код: BB18/F87(85)/BB004TM
+380 (93) 854-81-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис товару:
- Виробник: SIMAS
- Колекція: BADEN BADEN
- Країна виробник: Італія
- Гарантія (місяць): 24
- Колір: Сірий
- Матеріал: Кераміка
- Монтаж: Підвісний
- Додаткові параметри: Матове покриття
- Напрямок випуску: Горизонтальний
Підвісний унітаз Baden Baden BB 18 відрізняється надійністю, сучасним дизайном та простотою монтажу. Виготовлений із якісної італійської кераміки, має привабливе матове покриття.
- Виробник: SIMAS
- Колекція: BADEN BADEN
- Країна виробник: Італія
- Гарантія (місяць): 24
- Колір: Сірий
- Матеріал: Кераміка
- Монтаж: Підвісний
- Додаткові параметри: Матове покриття
- Напрямок випуску: Горизонтальний
Підвісний унітаз Baden Baden BB 18 відрізняється надійністю, сучасним дизайном та простотою монтажу. Виготовлений із якісної італійської кераміки, має привабливе матове покриття.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simas |
| Страна производитель | Италия |
| Тип сантехнического изделия | Унитаз |
| Способ установки | Подвесной |
| Материал унитаза | Керамика |
| Цвет | Серый |
| Выпуск (слив) | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Безободковый | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 310 мм |
| Комплектация | |
| Унитаз | Да |
| Сиденье с крышкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 26 680 ₴

