
Унітаз підвісний Cersanit В331 Larga Ew CleanOn з кришкою Slim Wrap дюропласт soft close SZCZ1002606324
11 549 ₴
- В наличии
- Код: SZCZ1002606324
+380 (93) 854-81-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
СЕТ В331 УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ LARGA EW CLEANON ОВАЛЬНИЙ З ДЮРОПЛАСТОВИМ СИДІННЯМ SLIM WRAP З ПЛАВНИМ ЗАКРИВАННЯМ ТА ФУНКЦІЄЮ ПРОСТОГО ЗНЯТТЯ
Країна виробник: Польща
Торгівельна марка: Cersanit
Унітаз підвісний LARGA EW CLEAN ON з інноваційною технологією CleanOn. Завдяки цій технології вода ефективно миє всі внутрішні поверхні чаші, а унітаз довше залишається більш чистим та гігієнічним. Чаша призначена для економного промивання води 3 / 5л.
Матеріал: санітарний фаянс
Колір: білий ( Cersanit White )
Тип монтажу: підвісний
Тип зливу: горизонтальний
Обідок: технологія CleanOn
Форма: овальна
Система ліфт: так
Ширина: 36 см
Глибина: 52 см
Висота: 34,5 см
Вага брутто: 29 кг
Вага нетто: 26 кг
Гарантія: 10 років
Комплектація:
– унітаз
- сидіння з кришкою SLIM WRAP
- кріплення
Загальні переваги продукції Cersanit:
- Комфортне використання на протязі багатьох років;
- Антибактеріальне покриття;
- Міцність поверхні;
- Просте використання і обслуговування.
Продукція ТМ CERSANIT високої якості, яка забезпечує тривале використання на протязі багатьох років зі зберіганням зовнішнього вигляду.
Країна виробник: Польща
Торгівельна марка: Cersanit
Унітаз підвісний LARGA EW CLEAN ON з інноваційною технологією CleanOn. Завдяки цій технології вода ефективно миє всі внутрішні поверхні чаші, а унітаз довше залишається більш чистим та гігієнічним. Чаша призначена для економного промивання води 3 / 5л.
Матеріал: санітарний фаянс
Колір: білий ( Cersanit White )
Тип монтажу: підвісний
Тип зливу: горизонтальний
Обідок: технологія CleanOn
Форма: овальна
Система ліфт: так
Ширина: 36 см
Глибина: 52 см
Висота: 34,5 см
Вага брутто: 29 кг
Вага нетто: 26 кг
Гарантія: 10 років
Комплектація:
– унітаз
- сидіння з кришкою SLIM WRAP
- кріплення
Загальні переваги продукції Cersanit:
- Комфортне використання на протязі багатьох років;
- Антибактеріальне покриття;
- Міцність поверхні;
- Просте використання і обслуговування.
Продукція ТМ CERSANIT високої якості, яка забезпечує тривале використання на протязі багатьох років зі зберіганням зовнішнього вигляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cersanit |
| Страна производитель | Польша |
| Тип сантехнического изделия | Унитаз |
| Способ установки | Подвесной |
| Материал унитаза | Керамика |
| Цвет | Белый |
| Выпуск (слив) | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Безободковый | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 345 мм |
| Комплектация | |
| Унитаз | Да |
| Сиденье с крышкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 549 ₴



