
Унітаз підвісний SIMAS Vignoni Green Vertigo VI 18VERT з кришкою soft-close VI18VERT-F85-VI004
18 912 ₴
- В наличии
- Код: VI18VERT/F85/VI004
+380 (93) 854-81-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Simas - італійська фабрика, що займається виробництвом сантехнічної продукції. Бренд має попит на європейському ринку сантехніки за рахунок індивідуальності в дизайні, сучасних технологій, а також якості продукції.
Компанія виготовляє раковини різних форм, підвісні та підлогові унітази, біде. Незважаючи на простоту дизайнерських рішень, бренд досить затребуваний у споживачів. Міцна і компактна кераміка Сімас може бути розміщена навіть у невеликих приміщеннях. Виробник дає тривалу гарантію на весь фаянс, що говорить про турботу з боку фірми.
Характеристики підвісного унітазу VI18VERT/F85/VI004
- Ширина, див: 37.
- Глибина, див: 56.
- Висота, див: 34.
- Колір: білий.
- Колекція: Vignoni.
- Сидіння soft-close .
- Країна виробник: Італія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simas |
| Страна производитель | Италия |
| Тип сантехнического изделия | Унитаз |
| Способ установки | Подвесной |
| Материал унитаза | Керамика |
| Цвет | Белый |
| Выпуск (слив) | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 340 мм |
| Комплектация | |
| Унитаз | Да |
| Сиденье с крышкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 912 ₴

