Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під теплу підлогу, Під вініл
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arbiton |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина | 1180 мм |
| Длина | 8480 мм |
| Толщина | 1.5 мм |
| Материал | Полистирол |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Площадь покрытия | 10 м² |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴/кв.м


