Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під ламінат
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arbiton |
| Страна производитель | Польша |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Ширина | 1100 мм |
| Длина | 18200 мм |
| Толщина | 1.6 мм |
| Материал | Полистирол |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴/кв.м

