Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під ламінат
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arbiton |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина | 1180 мм |
| Длина | 4700 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Материал | Полистирол |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Площадь покрытия | 5.5 м² |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴/кв.м

