Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - Підкладка виготовлена на основі етиленвінілацетату
- призначення - Під ламінат, Під паркет
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eva |
| Страна производитель | Китай |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 10000 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Материал | Полистирол |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Площадь покрытия | 10 м² |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴/кв.м




