Плитка для стін :
- кераміка
- не морозостійка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paradyz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид елемента | Декор |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамічна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Колір | Бірюзовий |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Довжина плитки | 750 мм |
| Ширина плитки | 250 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Вага однієї упаковки | 8.5 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 0.56 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 040 ₴




Відправка з 16 травня 2026