Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - Полістирол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProFloor |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Площа покриття | 5 м² |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,60 ₴/кв.м


