Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - Дерево, волокно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barlinek |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 10000 мм |
| Матеріал | Дерев'яне волокно |
| Площа покриття | 10 м² |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,43 ₴/кв.м

