Покриття для підлоги:
- ламінат
- Клас навантаження 32
- Захист від стирання АС 4
- фаска - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 327 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.354 кв.м |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴/кв.м


