Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під теплу підлогу, Під вініл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1180 мм |
| Довжина | 8480 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 10 м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/кв.м


