Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під ламінат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 18200 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴/кв.м

