Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - XPS полістирол
- призначення - Під ламінат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1180 мм |
| Довжина | 4700 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 5.5 м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴/кв.м

