Допоміжні матеріали для підлогового покриття:
- матеріал - Підкладка виготовлена на основі етиленвінілацетату
- призначення - Під ламінат, Під паркет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eva |
| Країна виробник | Китай |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 10 м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴/кв.м




