Розмір
Висота:5 мм
Довжина:30 мм
Ширина:40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Максимальне навантаження | 300 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -20 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Колір | Графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴

