Підлогове покриття:
- з фаскою
- малюнок - ялинка
-
Площа в упаковці:
1.2903м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercury |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Клас зносостійкості | 42 |
| Кількість в упаковці | 16 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.291 кв.м |
| Тип приєднання | Замкове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴/кв.м



