Колір
Венге
Довжина, мм
3000
Ширина, мм
241
Товщина, мм
36
Основа
ДПК
Площа, м2
0.723
Вологостійкий
так
Захист від ультрафіолету
так
Вага, кг
9.9
Термін експлуатації
20 років
Країна виробник
Туреччина
Водопоглинання
до 1%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -20 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 116 ₴



