Покриття для підлоги:
- ламінат
- Клас зносостійкості 33
- Клас стирання (AC5)
- фаска - 4-х стороння
- замок Uniclic
- вологостійкий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 191 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.83 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴/кв.м


